1. Головна
  2. Усі статті
  3. Новини
  4. Топ-5 способів налаштувати пульт для шлагбауму у телефоні

Топ-5 способів налаштувати пульт для шлагбауму у телефоні

Шлагбауми часто обмежують доступ на паркування офісних центрів та житлових комплексів. Якщо паркувальними місцями користуються одні й самі автомобілісти, логічно подумати над способом управління таким пристроєм, який підійде кожному. Розумний варіант – використовувати замість брелка або пульта смартфон. Розповідаємо, як налаштувати пульт для шлагбауму у телефоні – які способи керування доступом зі смартфона доступні.

Топ-5 способів налаштувати пульт для шлагбауму у телефоні

Спосіб перший – віртуальний блютус пульт

Один із найпростіших способів відмовитися від пультів та брелоків – це блютус-модуль на шлагбаумі. Для управління механізмом пристрою необхідно встановити на телефони всіх водіїв просту програму.

Основний недолік цього – занадто обмежена зона дії. Водії щоразу витрачатимуть час, зупиняючись біля шлагбауму. Модуль здатний ловити сигнал смартфона тільки зблизька.

Спосіб другий – сучасний мобільний додаток

Цей спосіб схожий на попередній лише частково. Подібність у тому, що на смартфон також встановлюється спеціальна програма. Відмінність – у принципі роботи. У даному випадку мова вже йде про сучасні хмарні рішення, які дають значно більше можливостей для користувачів.

Замість блютус-модуля буде потрібний спеціальний контролер із виходом в інтернет. Цей пристрій обов’язково має працювати у зв’язці із програмою на смартфонах водіїв. Таку можливість пропонують далеко не всі виробники контролерів. Але у випадку з “Пропускатором” саме це – одна з головних фішок.

Наші контролери керуються через інтернет віддалено, обмежень щодо дальності дії фактично немає. Водії можуть відкривати шлагбаум заздалегідь і не гаяти часу, в’їжджаючи та виїжджаючи з паркування.

Спосіб третій – голосове управління

Кнопка у додатку – це просто. Але можна зробити так, щоб водієві не доводилося відривати руки від керма, щоб її натиснути. На допомогу приходять голосові команди – достатньо сказати щось на кшталт “OK, Google! Відкрий шлагбаум, і все інше зробить електроніка.

Такий варіант управління доступом у Пропускаторі також є. Голосові команди настроюються у сервісі Google Home або за допомогою асистента Siri на смартфонах Apple.

Спосіб четвертий – автоматичне відкриття за геолокацією

Досить витончений спосіб управління шлагбаумом, коли пристрій відкриватиметься без будь-якої вашої участі. Достатньо лише під’їхати до нього на певну відстань.

Для автоматичного відкриття шлагбауму на основі вашої геолокації налаштовується спеціальний сценарій у смартфоні. Наприклад, шорткат у девайсі від Apple.

Спосіб п’ятий – відкриття дзвінком

Старий добрий варіант з доступом за телефонним дзвінком. Він підходить водіям, які надають перевагу замість смартфонам кнопкові телефони, якщо такі є серед майбутніх користувачів. Врятує такий спосіб і тих, у кого закінчилися мегабайти мобільного інтернету за тарифом.

Для відкриття шлагбауму дзвінком можна встановити GSM-модуль, але тоді цей варіант керування доступом буде єдиним. У випадку з контролерами “Пропускатор” телефонний дзвінок – один із багатьох способів відкрити шлагбаум або ворота. Ним можуть скористатися ті, кому не підходять інші варіанти.

До речі, для користувачів Пропускатора цей спосіб завжди буде безкоштовним – хвилини за тарифом мобільного оператора не списуються. Дзвінок скидається після першого гудку.

Висновки

Пульти та брелки для керування шлагбаумом – вчорашній день. Як і варіанти з блютусом або GSM-модулями. Користуватись ними, звичайно, можна, але морально ці способи давно застаріли.

Сучасні контролери керуються онлайн. Для виходу в мережу використовується Wi-Fi, дротовий або мобільний інтернет. Способів управління при цьому – маса.

Головний плюс рішення з безліччю способів керування доступом – кожен користувач може вибрати свій власний. Якщо користувачів досить багато, це є важливим фактором. Можливість налаштувати пульт для шлагбауму у своєму телефоні так, як йому більше подобається, буде у кожного.

Детальніше про універсальне рішення “Пропускатор” можна дізнатися тут.

Хочете дізнатися про "Пропускатора" більше?

Статті на тему

Замовити дзвінок

    Залишіть номер телефону і ми зв'яжемося з вами протягом 15 хвилин

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply