Власник заміського будинку

Андрій звернувся до нас у пошуках вирішення проблеми з доступом до літнього будиночка. На в’їзді на територію встановлені автоматичні ворота, що відкриваються брелком, який постійно губився.

Після консультації, Андрій вирішив, що підключення “Пропускатора” для керування воротами за допомогою мобільного додатка може стати відмінним виходом.

Замовника привабила можливість самостійного встановлення, а також простота налаштування та керування. Після підключення в’їзних воріт та тестування він також встановив другу точку доступу на вхідних дверях до будинку.

“Відкриття воріт з телефону виявилося чудовою ідеєю! Після того, як ми з дружиною оцінили наскільки це зручно, встановили другий замок на вхідні двері та забули про постійний пошук ключів від літнього будиночка, тепер просто відкриваємо все з телефону”.

Якщо ви в пошуках простого і недорого способу вирішити схоже завдання, спробуйте “Пропускатор”. Ми з радістю допоможемо у підборі обладнання та оформленні замовлення. Також для нових клієнтів пропонуємо 3 місяці безкоштовного тестового доступу до веб-інтерфейсу “Пропускатор”.

Обладнання, що використовується:

  • привід воріт BX-400 + Контролер CPR-W;
  • електромеханічний замок Atis Lock SSM + Контролер CPR-W.
Фото приводу автоматичних воріт BX-400 з підключеним контролером Пропускатор

Хочете дізнатися про "Пропускатора" більше?

Статті на тему

Замовити дзвінок

    Залишіть номер телефону і ми зв'яжемося з вами протягом 15 хвилин

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply